İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

9 Nisan İŞKUR hastane temizlik personel alım ilanları yayımlandı! Başvurular başladı!

İŞKUR (Türkiye İş Kurumu) üzerinden yeni personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediyor. yayımlanan son personel alım ilanlarına göre hastanelere çok sayıda temizlik personelleri alınacak. Başvurular başlamış olup, ilanın yayım tarihine göre son başvuru tarihleri değişebiliyor. 9 Nisan İŞKUR hastane temizlik personel alım ilanları haberimizde

İş arayan vatandaşlar özellikle hastanelere yapılacak personel alım ilanlarını yakından takip ediyor. KPSS şartsız hastane personel alım ilanları için adayları hem genel hem de özel şartları taşıması gerekiyor. İŞKUR hastane temizlik personel alım ilanları ayrıntılı olarak başvuru linkleriyle birlikte haberimize eklendi..

9 Nisan İŞUR güncel hastane personel alım ilanları şu şekilde..

HANGİ İLLERDE PERSONEL ALIMLARI YAPILACAK?

Hastanelere alım yapılacağının duyurulmasından sonra hangi illerde alım yapılacağı merak konusu oldu. Hastane personel alım ilanlarının yayımlandığı iller şu şekilde:

Muğla, İstanbul, İzmir, Ankara.

Belirtilen illerde toplam da 52 hastane temizlik personelin alınacağı ifade edildi.

HASTANE PERSONELİ BAŞVURU ŞARTLARI

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

En az ilköğretim mezunu olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Vardiyalı çalışabilecek

Çalışmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorununun olmaması

İLANLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir