İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

Türkiye geneli 11 bin 999 işçi alımı için başvurular başladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Türkiye geneli 11 binden fazla işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruların başladığı İŞKUR işçi alımı için başvuru şartları ve alımlarla ilgili detaylar haberimizde ayrıntılı olarak ifade edildi. İşçi personel alımı için KPSS şartının aranmadığı belirtildi. İşte merak edilen detaylar..

KPSS şartsız işçi alımı için başvurular İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. Başvuruda bulunmak isteyen adayların üye olduktan sonra aşağıdaki başvuru linki üzerinden ilanlara başvuruda bulunabilir. Türkiye geneli İŞKUR KPSS şartsız işçi alımı için detaylar şu şekilde..

TÜRKİYE GENELİ ALIM YAPILACAK

İŞKUR KPSS’siz işçi alımı için alımların Türkiye geneli yapılacağı ifade edildi. Pek çok ilde çeşitli kurumlara yapılacak olan işçi alımında ilan detaylarını aşağıdaki link üzerinden inceleyebilirsiniz.

BEDEN İŞÇİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

İŞKUR beden işçisi başvuru şartları genel olarak her ilan için geçerli olmaktadır. Özel başvuru şartları ise ilanların içeriğine göre değişebilmektedir. İşte İŞKUR beden işçisi başvuru şartları:

En az 18 yaşını tamamlamış olmak

En az okuryazar olmak (İlana göre değişkenlik gösterebilir)

Sabıka kaydının olmaması

Vardiyalı çalışmaya uygun olmak

Çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması

İlanın yayıldığı il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

11.999 işçi alımı için başvuruların İŞKUR üzerinden online olarak yapılacağı ifade edildi. İŞKUR beden işçisi alımlarını incelemek ve başvuruda bulunmak BURAYA TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir