İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

İŞKUR üzerinden deneyimli deneyimsiz 765 paketleme işçisi alınacak!

Koronavirüs salgını hayatın hemen hemen her yönünü olumsuz olarak etkilemeye devam ediyor. İşlerinden çıkan vatandaşlar iş bulmakta zorlanırken, çareyi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) iş ilanlarında buluyor. İŞKUR bu kapsamda her gün iş ilanları bölümünü güncelleyerek, yeni personel alım ilanlarını yayımlıyor. Yayımlanan son iş ilanlarına göre İŞKUR üzerinden deneyimli deneyimsiz 765 paketleme işçisi alınacak. Peki, başvurular nasıl ve ne zaman yapılacak?

Paketleme işçisi olarak toplam da 765 işçi alımı yapılacak. Türkiye genelinde çeşitli illere yapılacak olan işçi alımı için bazı firmalar deneyim ve vasıf şartı aramazken, bazı firmalar, adaylarda deneyim şartı aramaktadır.

765 PAKETLEME İŞÇİSİ ALINACAK

Çeşitli kurumların yaptığı deneyimli deneyimsiz 765 paketleme işçisi iş ilanlarını incelemek ve başvuru ekranına ulaşmak için haberimizin devamına başvuru linki eklenmiştir.

ÇEŞİTLİ İLLERE ALIM YAPILACAK

Başvurular salgın sebebiyle İŞKUR üzerinden online olarak yapılacak. Başvuruda bulunmak isteyen adayların ilk olarak belirtilen şartları taşıyor olması ve firmaların belirttiği başvuru tarihleri arasında İŞKUR üzerinden online olarak başvuruda bulunması gerekiyor. Alım yapan illeri ve şartları aşağıdaki link üzerinden öğrenebilirsiniz.

PAKETLEME İŞÇİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

En az 18 yaşını tamamlamış olmak

En az ilkokul mezunu olmak

Çalışmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığının bulunmaması

Vardiyalı çalışmaya uygun olabilmek

Adli sicil kaydının temiz olması

Güvenlik soruşturmasının olumlu geçmesi

Yayımlanan ilanların genel başvuru şartları bu şekilde olup, şartlar ilanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İŞKUR PAKETLEME İŞ İLANLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir