İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

İŞKUR aracılığı ile bekçi alımı yapılıyor! Başvurular başladı!

Türkiye İŞ Kurumu (İŞKUR) üzerinden en çok bekçi alımları yakından takip ediliyor. İş arayan vatandaşlar, özel sektörlere yapılan bekçi alımları için yakın araştırma yapıyor. 13 Nisan İŞKUR iş ilanları kapsamında çeşitli illere bekçi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruların başladığı daimi bekçi alımı için adayların taşıması gereken şartlar ve hangi illere alım yapılacağı açıklandı.

Vatandaşlar son dönemlerde İŞKUR iş ilanları araştırması yapıyor. Kurum her geçen gün KPSS’li ve KPSS’siz personel alım ilanları incelemesini gerçekleştiriyor. Bu kapsamda yayımlanan ilanlara özel olarak belirtilen başvuru şartlarını taşıyanlar, ilanlara online başvuru yapıyor.

BEKÇİ ALIM BAŞVURU ŞARTLARI

 • T.C. Vatandaşı olmak,
 • İlköğretim, Lise, önlisans ve lisans mezunu olmak yurt dışı okullardan mezun olanların denklik belgesine sahip olmaları, (Mezuniyet derecesi, ilanlara göre değişebilir)
 • 18 yaşını tamamlamış olmak,
 • Adayların sağlık yönetmeliği şartlarını taşımaları, silah taşımaya engel bir durumun olmaması, herhangi bir yüz kızartıcı suçtan ceza almamış olmaları.
 • Çalışmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorununun olmaması

HANGİ İLLERE ALIM YAPILACAK?

İŞKUR özel sektör bekçi alım ilanı için hangi illere alım yapılacağı ve başvuruların başladığı merak konusu oldu. İŞKUR bekçi alım ilanları için iller şu şekilde ifade edildi:

 1. İstanbul
 2. Balıkesir
 3. Manisa
 4. Aksaray
 5. Karaman
 6. Bursa
 7. Yalova
 8. Kocaeli
 9. Çanakkale
 10. Kayseri
 11. İzmir
 12. Eskişehir
 13. Burdur
 14. Antalya
 15. Konya
 16. Hatay
 17. Aydın

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar, başvurularını İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştirecek. Öncelikle üye olan adaylar, daha sonra aşağıdaki link üzerinden iş arayanlar bulundukları illerdeki bekçi alımı başvurusunda bulunabilir.

İŞKUR BEKÇİ ALIM İLANLARINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir