Genel

Adana’da gözü dünmüş baba 4 yaşında ki kızına kabusu yaşattı!

Adana son dakika asayiş haberi… Adana’nın Merkez Seyhan İlçesi Tellidere Mahallesi’nde yaşanan olayda psikolojik sorunlar yaşadığı belirtilen Mustafa Analık, tek katlı müstakil evde eşi Eda ve kızı Ela’yı rehin aldı. Kadın, eşinin dalgınlığından yararlanarak sokağa çıkıp çevredekilerden yardım istedi.

Olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Ekipler, dama çıkarak kızını aşağıya atmakla tehdit eden Mustafa Analak’ı ikna etmeye çalıştı.

Ancak polislerin tüm uyarılarına rağmen Analık ikna edilemedi. Kızını damdan aşağıya sarkıtıp atmakla tehdit etmeyi sürdüren Mustafa Analık’ı ailesi ve yakınları da ikna etmeyi başaramadı.

ONUN KANI AKARSA BÜYÜ BOZULACAK”

Gelen polis ekiplerinin eylemine son vermesi için ikna etmeye çalıştığı Mustafa A., “Kızımı aşağı atarım. Onun kanı akarsa büyü bozulacakö diyerek kızını damdan sarkıttı.

“NE OLUR BENİ ATMA BABA”

Babasına sarılan küçük kız “Ne olur evimize gidelim, beni atma baba” diyerek gözyaşı döktü. Bir süre sonra eşi Eda ve kayınpederi Mehmet Yavuz, Mustafa Analık ile konuşmak için dama çıktı.

BİR ANLIK BOŞLUĞUNDAN YARARLANDILAR

Kayınpeder damadının dalgınlığından yararlanıp torununu tutmaya çalıştığı sırada damın çevresinde bulunan polisler müdahale etti.

Analık biber gazı sıkılarak etkisiz hale getirilirken, küçük kız annesine teslim edildi.

Cani baba 16 yaşındaki kızını sokak ortasında boğazından bıçakladı!

Anne, baba ve 4 yaşındaki çocukları bıçaklanarak öldürüldü!