Gündem

Akbank müşterisi olanlar dikkat! Yarın başlıyor!

Dev bankalardan olan Akbank, müşterilerini yakından ilgilendiren önemli bir kararı açıkladı. Yapılan açıklamada müşteri ve çalışanlarının sağlığının korunması adına mesai saatlerinde değişikliğe gidildi. Artık bankaya girişlerde tüm müşterilere HES kodu sorulacak.

Konuyla ilgili alınan karar Türkiye genelindeki tüm Akbank şubelerinde uygulanacak. Akbank yeni kararını müşterilerine SMS ile duyurdu.

AKBANK ÇALIŞMA SAATLERİ

Akbank çalışma saatleri de değişti. Buna göre banka 12 Nisan’dan itibaren 10.00-12.30 ve 13.30 – 16.30 saatleri arasında hizmet vereceklerini, Sizin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak amacıyla 12 Nisan 2021 Pazartesi tarihinden itibaren şubelerimizde 10.00-12.30 ve 13.30-16.30 saatleri arasında hizmet vereceğiz” şeklinde duyurdu.

PAZARTESİ GÜNÜ BAŞLIYOR

Akbank, müşterilerine gönderdiği bilgilendirme SMS’inde şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili Akbanklı, sizin ve çalışanlarımızın sağlığını koruyarak, güvenli bir hizmet ortamı sağlayabilmek için 19.04.2021 Pazartesi tarihinden itibaren şubelerimize HES kodu ile müşteri kabul edeceğiz. Henüz HES kodu edinmediyseniz, şubelerimize gelmeden önce HES kodunuzu almanızı be şubelerimizin girişinde görevlilerimize göstermenizi önemle rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir