Genel

Kandilli Rasathanesi son dakika duyurdu! Bitlis’te peş peşe korkutan depremler..

Gelen bir son dakika haberine göre Kandilli Rasathanesi Bitlis’te korkutan peş peşe depremlerin meydana geldiğini duyurdu. Kısa süreli aralıklarla meydana gelen depreme ilişkin Kandilli Rasathanesi son detayları aktardı..

Kandilli Rasathanesi yaptığı açıklamasında ilk olarak 12.20’de Bitlis Ürünveren – Hizan bölgesinde 4,0 şiddetinde, 12.39’da ise de Akçevre – Hizan bölgesinde 4,1 şiddetinde deprem olduğunu duyurdu. Depreme ilişkin derinlik bilgileri de aktarıldı.

Türkiye’de son dönemlerde meydana gelen peş peşe depremler herkesi tedirgin etmeye başladı. Kandilli son dakika deprem açıklamasında Bitlis’te 2 depremin meydana geldiğini duyurdu. İlki 4,0 ikincisinin ise 4,1 şiddetinde olduğu depremler e ilişkin son veriler şu şekilde..

2 DEPREM OLDU

Kandilli Rasathanesi saat 12.20’de meydana gelen depremin büyüklüğünün 4,0 olduğunu derinliğinin ise 2,6 km olduğunu aktardı.

Daha sonra 12.39’da meydana gelen depremin şiddetinin 4,1 olduğunu ifade eden Kandilli, depremin derinliğinin 5,0 km olduğunu duyurdu.

TÜRKİYE’DE MEYDANA GELEN SON DEPREMLER

Son günlerde meydana gelen peş peşe deprem haberlerinden sonra Türkiye’de meydana gelen son depremler merak konusu oldu. İşte Kandilli’nin verilerine göre son depremler:

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir