İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

İŞKUR üzerinden 811 çağrı merkezi eleman alımı başladı!

İş arayanların yakından takip ettiği İŞKUR güncel personel alım ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. Yayımlanan son ilana göre İŞKUR üzerinden 811 çağrı merkezi eleman alımı başladı. Başvuruların son süresi ilanlara göre değişkenlik göstermektedir. En az ilkokul mezunu elemanların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanına ilişkin detaylar haberimizde

Çağrı merkezi için personel alım ilanı kapsamında Türkiye genelinde 811 personel alımı yapılacağı belirtildi. İŞKUR Açık İş İlanları üzerinden yayımlanan ilanlara göre en az ilkokul mezunu adayların alım yapılacağı duyuruldu. Başvurular İŞKUR üzerinden online yapılacak.

KPSS ŞARTSIZ 811 PERSONEL ALINACAK

Türkiye genelinde 811 çağrı merkezi personeli alınacak. Adayların aşağıda belirtilen genel başvuru şartlarını taşımasının yanında ilanlardaki özel şartları da taşıması gerektiği ifade edildi. İŞKUR çağrı merkezi personel alım ilanları hakkında detaylar şu şekilde ifade edildi:

  1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  2. En az 18 yaşını tamamlamış olmak
  3. En az ilkokul mezunu olmak (İlanlara göre değişkenlik gösterebilir)
  4. Çalışmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorununun olmaması
  5. Kamu haklarından mahrum olmamak
  6. Adli sicil soruşturmasının olumlu olması
  7. Vardiyalı çalışabilmek
  8. Çalışmasına engel olabilecek bir sağlık sorununun olmaması

TÜRKİYE GENELİ ALIM YAPILACAK

Alımların Türkiye genelinde pek çok il için yapılacağı ifade edildi. KPSS şartsız personel alımı için adayların yukarıdaki şartları taşıması durumunda aşağıdaki link üzerinden ilanları inceleyerek, illerindeki ilanlar için başvuruda bulunabilir.

İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir