Gündem

81 ilde bankaların mesai saatleri değişti!

Türkiye Perşembe akşamından itibaren 17 Mayıs tarihine kadar tam kapanmaya giriş yapıyor. Tam kapanmada bazı sektörler 17 Mayıs’a kadar kapılarını kapatırken, bazı sektörlerin mesai saatlerinde düzenlemeye gidildi. Bu kapsamda bankaların da 81 ilde mesai saatleri değişti. İşte bankaların güncel mesai saatleri..

Kısıtlama sebebiyle manav, market, bakkal, kasap ve kuru yemişçi ile tatlıcı gibi sektörler saat 10.00 – 17.00 arasında hizmet vermeye devam edecek. Zincir marketler ise 10.00 -17.00 arasında hizmet verecek olup, Pazar günleri kapalı olacak.

BANKALARIN MESAİ SAATLERİ DEĞİŞTİ

Mesai saatlerinde değişikliğe gidilen bir sektör de bankalar olarak açıklandı. Bankalar kısıtlama süresi boyunca 10.00 – 16.00 saatleri arasında hizmet verecek. Şubelere sınırlı sayıda müşteri alınacak.

HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU AYRIMI YOK

Tam kapanmanın uygulanacağı 29 Nisan ve 17 Mayıs tarihleri arasında sokağa çıkmada ayrım yapılmayacak. Yasak direkt Perşembe akşamı 19.00’da başlayacak olup, 17 Mayıs Pazartesi günü sona erecek.

81 İLDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI

29 Nisan Perşembe günü bankaların mesai saatleri değişiyor. Alınan karara göre saat 10.00 – 16.00 arasında bankalar tüm Türkiye’de şubelerine sınırlı sayıda müşteri alabilecek.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir