Genel

30 Nisan marketler kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor? Marketlerin güncel çalışma saatleri! A101, ŞOK, BİM çalışma saatleri..

Koronavirüs salgını kapsamında tüm Türkiye tam kapanmaya dün akşam itibariyle giriş yaptı. Pazar günleri dışında hizmet vermeye devam edecek olan zincir marketlerin çalışma saatleri de vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Markete gitmek isteyen vatandaşlar 30 Nisan marketler kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor? Marketlerin güncel çalışma saatlerini araştırmaya başladı. İşte bugünden itibaren değişen marketlerin çalışma saatleri..

Geçtiğimiz günlerde tam kapanma kararının açıklanmasından sonra İçişleri Bakanlığı tarafından tam kapanma genelgesi gönderildi. Gönderilen genelge ile birlikte marketlerin çalışma saatleri de belli oldu. 29 Nisan – 17 Mayıs tarihleri arasındaki tam kapanma döneminde marketlerin çalışma saatleri güncellendi.

Evdeki ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar marketlerin ve bakkalların çalışma saatlerini araştırıyor. İşte tam kapanma döneminde marketlerin yeni çalışma saatleri..

MARKETLER KAÇTA AÇILIYOR VE KAÇTA KAPANIYOR?

Markete gitmek isteyenler güncel market saatlerini merak ediyor. İçişleri Bakanlığı’nın yayımladığı genelgeye göre marketlerin çalışma saatlerinde düzenlemeye gidildi. Sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı tüm günlerde (Pazar günü hariç) 10.00 – 17.00 arasında hizmet verecek.

30 Nisan marketlerin çalışma saatleri 10.00.-1700 arasında olacak. Pazar günleri ise zincir marketler hizmet vermeyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir