Kültür-sanat

Murda olarak tanınan ünlü rapçi Önder Doğan acı haberi duyurdu! Bebeği hayatını kaybetti!

Son dönemlerde adını duyuran başarılı rapçi olan ve Murda adı ile bilinen Önder Doğan acı haberi duyurdu. Ünlü rapçi Doğan, yaptığı açıklamasında yeni doğan kızı Ayla’yı kaybettiklerini duyurdu.

Ünlü rapçinin acı günü.. İnstagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında yeni doğan kızı Ayla’nın hayatını kaybettiğini duyuran Önder Doğan’ın evlat acısı ile sarsıldı. 20 Nisan tarihinde dünyaya gelen küçük Ayla, 2 Mayıs tarihinde hayatını kaybetti.

“KALBİM VE RUHUM AĞLIYOR HER GÜN..”

Murda lakabı ile tanınan Önder Doğan, sosyal medya hesabından, şu paylaşımı yaptı:

“Nerden başlayıp ne diyeceğimi aslında bilmiyorum. Güzel kızım benim sen artık bizim koruyucu meleğimizsin. Sebebini ve anlamını bilmiyorum daha ama Allah’ımın demek ki sana ihtiyacı vardı ve seni yanına aldı. Üzgünüm kızım. Çok üzgünüm. Kalbim ve ruhum ağlıyor her gün. Son nefesini yanımızda verdin, huzur içinde gittin ve gidişinle benden de bir parça götürdüm yanında.

“HAYAT NASIL DEVAM ETMELİ ŞİMDİ?”

Benim için senden önceki hayatım vardı ve şimdi sensiz, senden sonraki hayat başladı. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Hayat nasıl devam etmeli şimdi? Seni öptüm ve kokladım ama yetmedi kızım. Çok özlüyoruz seni. Şu an bundan öte kelime bulamıyorum. Her şey çok hızlı oldu ve bitti..

“HUZUR İÇİNDE DİNLEN KIZIM..”

Bildiğim tek şey sen her zaman benimlesin. Kalbimdesin. Aklımdasın. Ruhumdasın. Sen benim dünya güzeli melek kızımsın. Annesinin ve babasının elması, ablasının koruyucu meleği. Seni çok özlüyoruz ve çoktan çok seviyoruz. Huzur içinde dinlen kızım….”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir