Kültür-sanat

Arka Sokaklar’ın genç oyuncusu Boğaç Aksoy kansere yakalandı! Boğaç Aksoy kimdir?

Uzun süredir Kanal D ekranlarında izleyenlerle buluşan Arka Sokaklar dizisinden acı bir haber geldi. Dizide canlandırdığı Volkan isimli karakteri ile yıldızı parlayan genç oyuncu Boğaç Aksoy kansere yakalandı. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden kötü haberi kendisi duyurdu.

4 sezondur başarılı bir şekilde Volkan Komiser rolünü canlandıran Boğaç Aksoy, lenfoma kanserine yakalandığını duyurdu. 31 yaşındaki başarılı oyuncu kötü haberi şu sözlerle duyurdu..

Instagram hesabı üzerinden açıklama yapan 31 yaşındaki Arka Sokaklar oyuncusu Boğaç Aksoy şu ifadeleri kullandı:

“Üzülerek söylemek isterim… Lenfoma kanserine yakalandım. Uzun bir süre daha buralarda olamayacağım. En yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Dualarınızı eksik etmeyin. Mesajlarınıza dönemezsem affedin”

BOĞAÇ AKSOY KİMDİR?

Ünlü oyuncu, lenfoma kanserine yakalandığını duyurduktan sonra internet üzerinden Boğaç Aksoy kimdir? araştırması yapılmaya başlandı. Boğaç Aksoy 1989 yılında İzmit’te dünyaya geldi. Eğitimini Fenerbahçe Lisesi ve sonrasında Haliç Üniversitesi Besyo bölümünde tamamlayan ünlü oyuncu, 4 sezon boyunca Arka Sokaklar dizisinde rol aldı.

Ünlü oyuncu lenfoma kanserine yakalandığını duyurduktan sonra eski rol arkadaşlarından pek çok destek mesajı yağdı.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir