İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

Kamuya en az lise mezunu işçi alımı bugün başladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni personel alım ilanı yayımlandı. KPSS şartsız işçi alım ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Yayımlanan son ilana göre İzmir Bornova Belediyesi’ne daimi olarak 30 işçi alımı yapılacak. Bugün başlayan başvurular 16 Mayıs tarihinde sona erecek. Kamuya en az lise mezunu işçi alımı için başvuru şartları ve ilan detayları haberimize eklendi.

KPSS puan şartsız işçi alımları araştırması son günlerde hız kazandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan iş ilanına göre kamuya KPSS şartsız en az lise mezunu işçi alımı yapılıyor. Başvuruların bugün e-posta ile başladığı ifade edilen alım ilanında adayların en az lise mezunu olması gerektiği belirtildi.

TALEP BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru Tarihleri: 06.05.2021 – 16.05.2021

Başvuru Adresi: Erzene Mahallesi 1 Sokak No: 12 Anı Evi Bornova / İzmir

Başvuru: E-Posta

Telefon: 0232 999 29 29

E-Posta: bilgi@borbel.com.tr

MÜRACAAT KOŞULLARI

Başvuruda bulunmak isteyen adayların belirtilen müracaat koşullarını taşıması gerekiyor. İşte başvuru şartları:

İşe alınması öngörülen personeller en az lise mezunu olması tercih sebebidir. Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gereklidir. Yine erkek adaylarda D veya E sınıfı ehliyetli olması ve Lise üstü öğrenimler tercih sebebidir. Usta (İnşaat, Oto Tamir ve Su Tesisatı) olarak başvuru yapacak adaylar arasında mesleki yeterlilik belgesi tercih sebebidir. Başvuracak adayların beden işçisi olarak çalışmasına engel bir sağlık sorunu veya engeli olmamalıdır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Başvuru şartlarını taşıyan adayların fotoğraflı ve detaylı CV hazırlaması gerektiği ifade edildi.

İLAN METNİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir