İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıÖzel Sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

Hastanelere KPSS şartsız Hasta Kabul Kayıt Görevlisi ve Hasta Danışmanı alınıyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan personel alım ilanlarına göre hastanelere KPSS şartsız hasta kabul kayıt görevlisi ve hasta danışmanı alınacağı ifade edildi. Başvuruların İŞKUR üzerinden alınacağı hastane alım ilanları için başvuru şartları ve başvuru ekranı haberimizde

Son dönemlerde iş arayan vatandaşlar İŞKUR hastane iş ilanları kategorisini yakından takip ediyor. Çeşitli illerde KPSS şartsız daimi olarak Hasta Danışmanı ve Hasta Kabul Kayıt Görevlisi alımı yapılacağı ifade edildi. Peki, başvuru şartları neler?

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Hastanelere yapılacak olan kasta kabul kayıt görevlisi ve hasta danışmanı alımlarında başvuru şartları hem genel hem de özel olarak değişkenlik göstermektedir. Genel başvuru şartları tüm ilanları için aynı olmakla birlikte, özel şartlar ilanların içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Genel başvuru şartları şu şekilde:

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

En az ilköğretim mezunu olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

HASTA KABUL KAYIT GÖREVLİSİ İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

HASTA DANIŞMANI İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir