Kültür-sanat

Ünlü isim intihar girişiminde bulundu! “Acun Ilıcalı bana iş vermiyor..”

Türkiye’nin Ciçiş kardeşler olarak tanıdığı Ceyda Ersoy’un geçtiğimiz günlerde intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. Ersoy’un intihar girişiminin sebebi ise, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın iş vermemesi olarak ifade edildi.

Sağlığına kavuştuktan sonra Instagram hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Ceyda Ersoy, buradan Acun Ilıcalı’ya sitem etti.

“KARDEŞİM, ACUN ILICALI BANA İŞ VERMİYOR” DİYE İNTİHAR ETTİ!

Sosyal medya hesabı üzerinden kardeşi Ceyda Ersoy’un intihar ettiğini paylaşan Esra Ersoy, paylaşımında “Kardeşim ‘Acun Ilıcalı bana iş vermiyor’ diye intihar etti” dedi.

Yaşanan olay sonrasında gündemde bomba gibi düşen Ceyda Ersoy, sağlığına kavuştuktan sonra sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaptı.

Kardeşinin intihar girişiminde bulunduğunu belirten Esra Ersoy, yaptığı paylaşımında, “Ceyda’m benim ‘Acun bana iş vermiyor’ diye intihar edilir mi? Kariyer yapamıyorum diye evdeki tüm ilaçları içmiş, komalık oldu. Bilinci gitmiş canım kardeşimin evdeki tüm ilaçları içmiş. Bu arada Hasan Şeker’in yeğenleriyiz biz tüm Çukurova tanır ailemizi ileri geri konuşanlar bir kendine gelsin” ifadesini kullanmıştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir