Ekonomi

Acil nakit ihtiyacı olanlara Ziraat Bankası’ndan müjde! 36 ay vadeli düşük faizli..

Koronavirüs salgını sebebiyle, vatandaşların nakde olan ihtiyaçları her geçen gün artmaya başladı. Bunun üzerine pek çok banka uygun kredi kampanyaları düzenledi. Ancak kamu bankalarından olan Ziraat Bankası, özel bankalara kıyasla daha düşük faizli ihtiyaç kredisi için kredi kampanyası düzenledi.

Banka tarafından yapılan açıklamada vatandaşların ihtiyaçlarını karşılaması adına tüketici kredisinin 36 aya kadar vade imkanı ile müşterilerine sunmuş olduğu hizmet aktarılırken, başvuruların hem internet hem de mobil uygulamalar üzerinden alınabileceği ifade edildi. Ziraat Bankası 36 ay vadeli 1,54 faiz oranları kredi kampanyası hakkında detaylar haberimizde..

36 AY VADE İMKANI

Ziraat Bankası, duyurduğu kredi kampanyasına ilişkin, “Tüm bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanında kullanabileceğiniz 36 aya kadar vade imkânına sahip Tüketici Kredimize hemen başvurun, paranız uygun faiz oranları ve dilediğiniz ödeme seçenekleriyle en kısa sürede cebinizde olsun” ifadesini kullandı.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Düşük faizli kredi kampanyasından yararlanmak isteyeler için kredinin özellikleri şu şekilde ifade edildi:

Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir.

36 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır.

Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır.

*Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.

DETAYLARI İNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir