Eğitim

AUZEF sınav sonuçları açıklandı! Online AUZEF sınav sonuç sorgulama ekranı!

Gelen bir son dakika haberine göre İstanbul üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi olan AUZEF sınav sonuçlarını açıkladı. 24 Nisan 5 Mayıs tarihleri arasında online olarak sınav yapan fakülte sınav sonuçlarını duyurdu. AUZEF sınav sonuçlarını sorgulama ekranı haberimizde

Salgın döneminde sınavlara online olarak devam etmek zorunda olan Açıköğretim öğrencileri, bahar dönemi vize sınav sonuçlarını araştırmaya devam ediyor. AUZEF bahar dönemi ara sınav sonuçlarını açıkladı. Peki, sınav sonuçları nasıl öğrenilecek?

24 Nisan’da başlayan ve 5 Mayıs tarihine kadar devam eden İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) bahar dönemi sınav sonuçlarını açıkladı. Sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen adaylar aşağıdaki link üzerinden giriş yaparak öğrenci bilgileri ve şifrelerini kullanabilecek.

AUZEF FİNAL SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

Pandemi döneminde sınavlarına online olarak devam eden AUZEF final sınav tarihleri de belli oldu. Buna göre Yarıyıl sonu bitirme sınavları olarak adlandırılan bahar dönemi final sınavları 10 – 19 Haziran tarihleri arasında yapılacak.

AUZEF SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir