İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıÖzel Sektör İş İlanlarıPersonel Alımı

İŞKUR üzerinden Türkiye geneli 501 paketleme işçisi alınacak! Başvurular internetten alınıyor!

Türkiye geneli 501 paketleme işçisi alınacak! Başvurular İŞKUR üzerinden alınacak! Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Açık iş ilanları üzerinden her geçen gün yeni personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediliyor. Yayımlanan son personel alım ilanlarına göre Türkiye geneli çeşitli illere toplam da 501 paketleme işçisi alınacak. Peki, paketleme işçisi başvuru şartları neler?

KPSS şartsız paketleme işçisi iş ilanları için İŞKUR personel alım ilanları sayfasını sürekli olarak güncellemeye devam ediyor. En az ilkokul mezunu adayların başvuruda bulunabileceği paketleme işçisi iş ilanlarına başvurmak için adayların belirtilen şartları taşıması gerekiyor.

ÇEŞİTLİ İLLERE ALIM YAPILACAK

Paketleme işçisi çeşitli iller için yayımlandı. Türkiye genelinde ortalama 500 kişinin alınacağı paketleme işçisi iş ilanları için adayların hem genel ghem de özel şartları taşıması gerekiyor. Genel başvuru şartları şu şekilde..

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

En az ilköğretim mezunu olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

İLANLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir