İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

KPSS şartsız daimi işçi alımı devam ediyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni personel alım ilanları yayımlanmaya devam ediliyor. Yayımlanan ilana göre İzmir Bornova Belediyesi bünyesine daim işçi alımı yapıyor. 6 Mayıs tarihinde başlayan KPSS şartsız işçi alımı için son başvurular 16 Mayıs’ta sona erecek. İlan detayları ve başvuru şartları haberimizde

KPSS şartsız personel alım ilanını araştıranlar Bornova Belediyesi’nin ilan detaylarını merak etmeye başladı. İşçi kategorisinde yapılacak olan personel alımında başvurular koronavirüs sebebi ile e-posta üzerinden yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru Tarihleri: 06.05.2021 – 16.05.2021

Başvuru Adresi: Erzene Mahallesi 1 Sokak No:12 Anı Evi Bornoca/İzmir

Başvuru: E-Posta

e-Posta Adresi: Bilgi@borbel.com.tr (Pandemi nedeniyle başvurular mail yoluyla yapılacaktır)

Telefon: 0323 999 29 29 Dahili: 57 13

Görüşme Tarihi: 17.05.2021

Pandemi nedeniyle görüşmeye ön inceleme neticesinde tespit edilenler davet edilecektir.

MÜRACAAT KOŞULLARI

İşe alınması öngörülen personeller en az lise mezunu olması tercih sebebidir. Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olması gereklidir. Yine erkekler adaylarda D veya E sınıfı ehliyetli olması ve lise üstü öğrenimler tercih sebebidir. Usta olarak başvuru yapacak adaylar arasında mesleki yeterlilik belgesi tercih sebebidir. Başvuracak adayların beden işçisi olarak çalışmasına engel bir sağlık sorunu veya engeli olmamalıdır.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

Yukarıda belirtilen şartları taşıyan adaylar başvuru olarak fotoğraf ve detaylı CV ile başvuruda bulunması yeterli olacaktır.

İLAN METNİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir