GündemSağlık

Bakan Selçuk’tan 40 yaş üstü öğretmenler için aşı müjdesi!

Gelen bir son dakika haberine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından 40 yaş üstü tüm öğretmenler için aşı müjdesi verildi. Bakan konu ile ilgili yaptığı açıklamasında bugünden itibaren 40 yaş üzeri tüm öğretmenlerin ve okul çalışanlarının aşı randevularını alabilecekleri duyuruldu. ,

Milli Eğitim Bakanı Selçuk, “Meslektaşlarımız için öncelikli Kovid-19 aşı uygulaması sürüyor, bugün 40 yaş üzeri tüm öğretmenlerimiz ve okul çalışanlarımızın aşı randevuları açıldı” dedi.

Bakan Ziya Selçuk tarafından öğretmen aşılamaları ile ilgili yeni bir açıklama geldi. Konuyla ilgili paylaşımı sosyal medya hesabı üzerinden yapan Bakan Selçuk, şu ifadeleri kullandı:

“Meslektaşlarımız için öncelikli Kovid-19 aşı uygulaması sürüyor. Bugün 40 yaş üzeri tüm öğretmenlerimiz ve okul çalışanlarımızın aşı randevuları açıldı. Şu ana kadar 752 bin 600 mesai arkadaşımız için aşı olma imkânı sağlandı. Randevularınızı e-Nabız’dan alabilirsiniz. Sağlıkla.”

Meslektaşlarımız için öncelikli Kovid-19 aşı uygulaması sürüyor.Bugün 40 yaş üzeri tüm öğretmenlerimiz ve okul çalışanlarımızın aşı randevuları açıldı.Şu ana kadar 752 bin 600 mesai arkadaşımız için aşı olma imkânı sağlandı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir