İş İlanlarıPersonel AlımıSözleşmeli Personel Alım İlanları

Son dakika Bakan Pakdemirli’den müjde! 2 bin kişi istihdam edilecek!

Gelen bir son dakika haberine göre Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Twitter hesabı üzerinden önemli bir açıklama yaptı. Bakan Pakdemirli yaptığı açıklamasında 2 bin kişiyi geçici olarak istihdam edeceklerini duyurdu.

İş arayan gençleri sevindiren haber Bakan Pakdemirli’den geldi. Pakdemirli yaptığı açıklamasında Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 bin kişinin işe alınacağını duyurarak, gençlere şimdiden hayırlı olsun temennisinde bulundu.

2 GÜZEL HABERİ PAYLAŞTI

Twitter üzerinden açıklama yapan Bakan Pakdemirli, yaptığı açıklamasında 2 müjdesi olduğunu belirterek, şunları söyledi:

“Sizlerle bugün iki güzel haber paylaşmak istiyorum.

Geleceğe Nefes olan ormanlarımız için; orman yangınları ile mücadele ve ormancılık faaliyetlerinde çalıştırılmak üzere 2.000 geçici işçi istihdam ediyoruz.

Ayrıca 5620 sayılı Kanun kapsamında Kurumumuzda görevli geçici işçilerin 4 ay daha ilave süre uzatımı da yine Hazine ve Maliye Bakanlığınca onaylanmış olup işçilerimiz 9 ay 29 gün çalışacaklar.

Hayırlı uğurlu olsun”

 

Bir Yorum

  1. Sayın Bakanım Biz yıllardan beri TYP İŞKUR olarak ormanda çalışmaktayız lütfen yaş sınırı koymayın Biz de yıllardan beri çalıştığınızın hakkını alalım lütfen sizden rica ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir