Genel

Küçükçekmece’de büyük vahşet! Genç kız annesini satırla öldürdü, kafasını keserek tencereye koydu!

Küçükçekmece’de büyük bir vahşet meydana geldi. Tuğçe S, annesi Sevilay Palabıyık’ı satırla öldürdükten sonra kafasını keserek tencereye koydu. Meydana gelen kan donduran cinayet, komşulardan birinin şüphelenerek polisi araması sonrasında ortaya çıktı. Gelen bilgiye göre anne Sevilay Palabıyık’ın daha önce de polise giderek kızı hakkında şikayet ettiği belirtildi.

Olay, Küçükçekmece Halkalı İstasyon Mahallesi’nde bulunan bir sitenin 7. katında meydana geldi. Acil tıp teknisyeni çalışanı olan Tuğçe S, iki gün önce annesi ile bir tartışma yaşadı.

İddiaya göre Tuğçe S, tartışmadan sırasında annesini öldürmekle tehdit edince annesi Sevilay, polise giderek, kızından şikayetçi oldu. Annenin şikayeti üzerine kızı Tuğçe S.’ye uzaklaştırma kararı verildi.

ANNESİNİN KAFASINI KESEREK TENCEREYE KOYDU

Uzaklaştırma kararına rağmen, evine dönen Tuğçe S, annesini satırla öldürdü. Annesi Sevilay Palabıyık’ın kafasını kesen genç kadın, kafayı tencereye koyarak, dolabın üzerine kaldırdı.

Olayla ilgili korkunç gerçek bir komşunun şikayeti ve şüphesi üzerine ortaya çıktı. Komşusundan haber almayan kadın ısrarla kapıyı çaldı. Kapıyı bir süre sonra Tuğçe S açtı. Kızı, annesinin tatile gittiğini daha sonra da hastalandığını söylemesi üzerine şüphelenen kadın polis haber verdi.

Şikayet üzerine eve gelen ekipler, genç kadının cansız bedeni ile karşılaştı. Evde yapılan arama sonrasında Palabıyık’ın kafası, dolabın üzerinde tencere içerisinde bulundu.

Olayı anlatan Sevilay Palabıyık’ın bir komşusu, “Çok iyi bir insandı. Kendi halinde zararsız güzel yürekli bir insandı. Kesmiş doğramış kafasını tencereyle dolabın üzerine koymuş. Bedeni de banyoda leğendeymiş. Sürekli kavga ediyorlarmış. Kızını tanımam genç bir kızdı hemşireymiş. Senelerdir birkaç sefer gördüm” ifadelerini kullandı.

Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir