Ekonomi

Kredi fırsatı duyuruldu! 36 ay vade imkanı ve 0.99 faiz oranı!

Kredi çekmek isteyen vatandaşlar, son dönemlerde pandemi döneminde artış gösteren faiz oranları sebebiyle kredi çekerken iki kere düşünmek durumunda kalıyor. HSBC bankası tarafından yapılan açıklamada kredi faiz oranlarının düştüğü ve araç kredisi çekecekler için 0.99 faiz oranı ile doğa dostu taşıt kredisi verileceği açıklandı.

Dev banka müşterileri için harekete geçti. 0.99 faiz oranlı ve 36 aya varan vade seçeneği ile kredi sunulduğu açıklandı. Özellikle elektrikli araç sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık sunulduğu ifade edildi.

HSBC sunduğu doğa dostu taşıt kredisi imkanı ile elektrikli ya da hibrit araç almak isteyenlere düşük faizli kredi fırsatı sunulduğu ifade açıklandı.

0,99 FAİZ ORANIYLA TAŞIT KREDİSİ

Aylık olarak yüzde 0,99 faiz oranlı ve maksimum 36 at vade ile elektrikli ya da hibrit araçlarla taşıt kredisi almak isteyenler için detaylar açıklandı. Kredi paketinden yararlanmak isteyenlerde kefil şartı aranmayacak.

KREDİ DETAYLARI

Elektrikli ya da hibrit taşıt alımında 0 km araçlarda platform fatura tutarının, 2. el araçlarda kasko değerinin 120,000 TL’sine kadar olan kısmı için %70’i, 120,000 TL’sini aşan kısmı için %50’si tutarında kredi kullanabilecekleri belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir