Ekonomi

Açıklandı! Aşı olacak herkese ücretsiz olarak sunulacak!

Koronavirüs salgını kapsamında vaka sayılarının tamamen azaltılması ve salgının kontrol altına alınması için aşılama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Konuyla ilgili Uber, yeni bir karar aldığını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre 24 Mayıs tarihinden itibaren İstanbul ve Ankara’da koronavirüs aşısı yaptırmak için devlet hastanelerine giden herkese UBERAŞI kodu ile ücretsiz 2 yolculuk etme hakkı sunulacak.

Yapılan açıklamada kampanya ile randevuya gidip gelmek ya da aşı olacak bir yakını için vatandaşların kullanabileceği belirtildi. Açıklama Uber Türkiye Genel Müdürü Neyran Bahadırlı tarafından yapıldı.

“DESTEK SAĞLAYABİLECEĞİMİZ İÇİN MUTLUYUZ”

Bahadırlı, yapmış olduğu açıklamasında, “Tüm dünyada yaşanan bu pandemi döneminde aşılar salgını yenmek için tek umudumuz. Türkiye’de devam etmekte olan aşılama sürecinde Uber kullanıcılarına aşı olmaya gidiş ve dönüş yolculuklarında destek sağlayabileceğimiz için çok mutluyuz” dedi.

KAMPANYA 24 MAYIS PAZARTESİ BAŞLADI

UBERAŞI kodu ile uygulamadan indirim kazanmak isteyenler için kampanyanın 24 Mayıs Pazartesi günü başladığı duyuruldu. Kampanyadan yalnızca başlangıç ve bitiş noktası devlet hastanelerindeki aşı merkezlerine olan yolculuklar için faydalanabilecek. Farklı bir kampanya ile birlikte birleşmeyecek olan indirim, iki yolculuk için de kullanılabilecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir