Genel

Son dakika Kandilli duyurdu! Gece yarısı korkutan deprem! Çevre illerden de hissedildi!

Gelen bir son dakika haberine göre Kandilli Rasathanesi gece saatlerinde Erzincan’da korkutan bir depremin meydana geldiğini duyurdu. Depremin şiddetinin 4,3 olduğu açıklanırken, depremin çevre illerden de hissedildiği aktarıldı. İşte Kandilli Rasathanesi deprem haberleri..

Kandilli Rasathanesi’nin aktardığı bilgilere göre deprem, Erzincan’ın Otlukbeli ilçesinde meydana geldi. 4,3 büyüklüğünde deprem gece saat, 00.37’de meydana gelen depreme ilişkin son veriler haberimizde mevcut..

DEPREME İLİŞKİN VERİLER

Kandilli Rasathanesi’nin açıkladığı deprem verilerine göre saat 00.37’de meydana gelen depremin derinliği 5,0 km olarak kaydedilirken, depremin büyüklüğü 4,3 olarak açıklandı. Depremin merkez üssü Umurlu – Otlukbeli – Erzincan olarak açıklandı.

ÇOK SAYIDA İLERDE HİSSEDİLDİ

Gece yarısı meydana gelen Erzincan depremi çevre illerden de hissedildi. Yapılan açıklamalarda depremin, Bayburt, Rize, Trabzon ve Gümüşhane’de de hissedildiği ifade edildi.

TÜRKİYE’DE MEYDANA GELEN SON DEPREMLER

Türkiye’de son dönemlerde meydana gelen peş peşe depremler sonrasında vatandaşlar deprem mi oldu? 26 Mayıs depremleri araştırması yapmaya başladı. İşte Türkiye’de meydana gelen son depremler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir