Ekonomi

Ziraat Bankası müjdeyi verdi! 2.500 TL üzerinde maaş alanlara 750 TL’ye varan ödeme!

Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası, çok önemli bir açıklama yaptı. 2021 yılı için yaptığı kampanyasında maaşı 2.500 TL ve üzerinde emekli alığı alan kişilere 750 TL’ye varan promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Sadece emekli vatandaşların faydalanabileceği Ziraat Bankası promosyon ödemesi detayları haberimizde..

Ziraat Bankası’ndan 750 TL promosyon ödemesi almak isteyenlerin birtakım şartları taşıması gerekiyor. Öncelikle, ödemeler sadece emekli kişilere yapılıyor. Aynı zamanda bu kişilerin Ziraat Bankası’na 3 yıllık, maaş çekme sözü vermeleri gerekiyor.

Belirtilen şartları taşıyan emeklilere karşılıksız bir şekilde 750 TL’ye varan ödeme yapılıyor. Ödemeden faydalanmak isteyenler, başvurularını ATM, SMS, müşteri merkezi ya da mobil bankacılık üzerinden yapabilecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Başvuruda bulunmak isteyenler yukarıdaki kanalları tercih edebilir. İsteyenler de “PRO” yazıp “TC kimlik numarasını” yazarak, 4757’ye SMS olarak göndermeleri yeterli olacak.

ÖDEMELER MAAŞLARA GÖRE YAPILACAK

Ödemeler kişilerin maaşlarına göre yapılacak. İşte 3 yıllık maaş çekme sözü verenlere yapılacak ödeme miktarları şu şekilde:

1.500 TL’den az emekli aylığı alan kişilere: 500 TL

1.500 TL’den fazla emekli aylığı alan kişilere: 625,00 TL

2.500 TL’den fazla emekli aylığı alan kişilere: 750 TL’ye varan promosyon ödemesi yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir