Genel

Alanya Tıkanıklık Açma

Herkesin evinde meydana gelen lavaboların kullanılmasından dolayı mutfak ve banyonun giderleri çok çabuk tıkanmaktadır. Özellikle temizlik hassasiyeti olan kişilerin veya kokudan fazla rahatsız olan kişiler için oldukça önem taşımaktadır. Bu tıkanmalar genellikle mutfak, banyo ve tuvalet lavaboların içerisinde meydana gelmektedir.

Kurumsal tesisat alanya tıkanık açma firmaları kırma ve dökme olmadan lavabo tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, logar, pimaş vb. kanal tıkanıklarının açılması için hizmet sunarlar.

Kurumsal Tesisat Firmaların Hizmet Alanları:

  • Tıkanıklığın Açma
  • Kameralı Tıkanıklığının Açılması
  • Lavabo Tıkanıklığının Açılması
  • Banyo Tıkanıklığının Açılması
  • Pimaş Tıkanıklığının Açılması
  • Tuvalet Tıkanıklığının Açılması
  • Kanalizasyon Tıkanıklığı Açılması
  • Mutfak Tıkanıklığının Açılması
  • Vidanjör
  • Baca Temizleme

Tıkanık sorunlarının giderilmesi için alanya tıkanıklık açma hizmetleri boruları enkaz yada sistem yedeklemesine sebep olabilecek şeylerden uzak tutabilir ve video kamera incelemesi ile herhangi bir kanalizasyon sorunlarını kaynaklarını duvarlara zarar vermeden yada zemini yırtmadan dikkatli bir şekilde inceleyebilmektedirler.

Evlerde en sık karşılaşılan sorunların başında tesisat borularında oluşan tıkanıklık giderleri geliyor. Lavabolara yağlı yemek artıklarının atılması, çay çöpleri vb. gibi birçok sorunlardan dolayı lavabo tıkanıklıkları meydana gelir.
Kurumsal firmaların kameralı görüntüleme cihazları ile lavabo giderlerini görüntüleyen cihazlar sayesinde lavabo giderleri görüntülenmiş olup ne gibi sorunların olduğu tespit edildikten sonra meydana gelen tıkanmalar giderilebilir.

Alanya Tıkanıklıklarını Açarken Kullanılan Cihazlar:

Tıkanıklığın görüntülenmesi için kameralı görüntüleme cihazları kullanılır.

30 farklı aparattan meydana gelen robot tıkanıklığını açıcı cihazlar kullanılır.

Uzun olan boruların tıkanıklığının açılması için sinyal bulucu farklı cihazlar kullanılır.

Tıkanan boru hatlarının temizliği için basınçla su gönderme cihazları kullanılır.

Alanya Kanalizasyon Açma:

Çevre de kötü kokular veya kötü kokan giderlere rastlanılıyorsa kanalizasyonun tıkalı olduğunu söylemek mümkündür. Bunun nedeni ise kapasitenin fazla olması ve uzun süre kanalizasyonlara açılmamasıdır. Çoğu zaman ise kullanılan suyun az olmasından meydana gelmektedir.

Atık birikiminin tıkanmaya yol açtığı alanya kanalizasyon açma da doğru bir şekilde kırma, dökme ve çatlak olmadan çalışma yapılması gerekmektedir. Doğru tespiti yapılmayan kanalizasyonlarda uygulanan açma şekli tesisatta birçok sorunu ortaya çıkarabilir. Bu tür sorunlarla karşılaşılması halinde tıkanıklık giderilse dahi kötü koku yayılmaya devam eder. Bu yüzden kanalizasyon açılmasında dikkat etmekte fayda vardır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir