Kültür-sanat

Gelinim Mutfakta Esra neden ayrıldı? Gelinim Mutfakta Esra geri gelecek mi? Diskalifiye mi oldu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Gelinim Mutfakta yarışma programı Seda Sayan’ın sunumu ile devam ediyor. Her geçen gün gelinlerin kıyasıya mücadelesinin heyecanı arttırdığı programda üzücü bir olay yaşandı. Gelinim Mutfakta Esra neden ayrıldı?

Dün yayımlanan bölümde Esra gelin rahatsızlanarak, çekimlere kısa bir ara vermişti. Ancak bugün yayımlanan yeni bölüm fragmanında Gelinim Mutfakta Esra programda yer almadığı ve hatta yerine başka bir gelinin geldiği görüldü. Peki, Gelinim Mutfakta Esra geri gelecek mi? Esra diskalifiye mi oldu?

ESRA NEDEN AYRILDI?

Kanal D Gelinim Mutfakta Esra gelin, yaşamış olduğu rahatsızlık sebebi ile ameliyat olması gerektiğini ve bu sebeple programdan ayrıldığını açıkladı. Yerine gelecek olan gelin ile programa devam edileceğinin duyurulmasından sonra Gelinim Mutfata Esra geri gelecek mi? sorusu araştırılmaya başlandı.

GELİNİM MUTFAKTA ESRA GERİ GELECEK Mİ?

Gelinim Mutfakta Esra gelinin yaşadığı sağlık sorunu sebebi ile ameliyat olacağı aktarıldı. Programın da yakın zamanda sezon finaline girmesi sebebiyle, Esra gelinin bir sonraki sezonda gelebileceği iddia ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir