Ekonomi

ING Bank ihtiyaç kredisi ödemelerinde nakit iade ediyor! Tek şart var!

Pandemi döneminde nakit olarak ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan vatandaşlar, bankaların güncel kredi faiz oranlarını araştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda ING Bank müşterileri için yeni bir kredi kampanyasını sunduğunu duyurdu. 5 bin TL’ye kadar olan ihtiyaç kredileri için yüzde 0,99 oranında faiz oranı sunan ING Bank düşük faizli kredi için tek şart sunuyor.

ING Bank, resmi web sayfasında yaptığı açıklamasında Turuncu Ekstra programı ile ihtiyaç kredisi ödemelerinde nakit iade avantajı sunduğunu duyurdu. Bu uygulama sayesinde ihtiyaç kredisi ödemelerinde nakit iade alarak ekstra kazanç sağlanabileceğini ifade eden banka detaylarını müşterileri için açıkladı.

TEK ŞART VAR

Banka yaptığı açıklamasında Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi ile avantajlı çıkmak ve nakit iade kazanmak için Turuncu Ekstra’lı olunması ve aylık olarak 1000 TL harcama tutarına ulaşılması gerektiği ifade edildi.

Belirtilen şartların taşınması durumunda nakit iade ile yüzde 1,54 olan ihtiyaç kredisi faiz oranı şu şekilde değişiyor:

5.000 TL’ye kadar %0,99,

5.001- 20.000 TL arası %1,39,

20.000 TL üzerinde ise %1,59 olarak yansır.

HİÇBİR ÜCRET ALINMIYOR

ING Bank, Turuncu Ekstra programı kapsamında müşterilerine sunduğu nakit iade sunduğunu, bu programa katılmak için de ücret talep edilmediğini şu şekilde duyurdu:

Turuncu Ekstra programına hiçbir ücret ödemeden katılabilirsiniz.

Turuncu Ekstra ayrıcalıklarından, ING Banka Kartı’nızla yaptığınız ilk alışverişten sonra yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıcalıklardan yararlanmaya devam edebilmeniz için market, akaryakıt, restoran harcamaları gibi günlük alışverişlerinizi ING Banka Kartı’nızla yaparak veya fatura ödemelerinizi vadesiz hesabınızdan gerçekleştirerek ayda 1.000 TL harcamaya ulaşmanız yeter!

En az 1.000 TL harcama yaptığınız aydan bir sonraki ay,

Turuncu ve e-Turuncu TL Hesaplarınıza %2 ek faiz kazanırsınız,

Kredi ödemelerinizde nakit iade avantajından yararlanırsınız,

Ayda 3 defa diğer banka ATM’lerinden masrafsız para çekebilir ve yatırabilirsiniz,

ING Mobil ve İnternet Şubesi’nde vadesiz hesabınızdan yapacağınız  EFT/havale işlemlerine masraf ödemezsiniz,

Turuncu Ekstra’lılara sunulan özel ayrıcalık ve fırsatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir