Ekonomi

Garanti Bankası müşterileri için yeni dönemi duyurdu! Artık sınır yok!

Özel bankaların başında gelen Garanti Bankası müşterileri için çok önemli bir açıklamada bulundu. Garanti BBVA harekete geçerek, yeni dönem hakkında önemli bilgilendirmelerde bulundu. Banka, yaptığı açıklamasında Android cep telefonlarını temassız POS cihazına çevren CepPOS ürününe son olarak temassız ödeme limitinin üzerindeki işlemler için şifreli işlem özelliğinin eklendiğini duyurdu.

Banka tarafından yapılan açıklamada artık KOBİ ve mikro ölçekli iş yerleri, CepPOS uygulaması sayesinde hızlı ve güvenli olarak limit sınırsız işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Basit olarak çalşıan esnafların işlerini kolaylaştıran uygulamanın kullanılabilmesi için Garanti BBVA üye iş yeri olunduktan sonra uygulamaya şifre ile giriş yapmak yeterli olmaktadır. CepPOS uygulaması, kurulum istemeden telefona indirildiği an kullanılabiliyor.

Garanti BBVA Ödeme Sistemleri  (GÖSAŞ) Genel Müdürü Murat Çağrı Süzer, bankanın müşterileri için sunduğu yeni dönem hakkında şunları söyledi:

“Müşterilerimizin gittikçe daha fazla nakitsiz ve temassız ödeme  yapmayı tercih ettiğini görüyoruz. Türkiye’de yıllar önce ilk temassız kart ve  ilk sanal POS altyapısını sunan kurum olarak, iş yerlerimizin temassız ve hatta  fiziksel bir POS cihazı olmadan ödeme almasını sağlayan CepPOS uygulamasını 2 yıl  önce hayata geçirmiştik. Bugün yüzbinlerce üye iş yeri, pandemi sürecinin de  etkisiyle temassız ödeme tercihinin katlanarak arttığı bir dünyada, cep  telefonlarına indirerek anında kullanmaya başladıkları CepPOS uygulamasının, iş  süreçlerine sağladığı kolaylık ve verimliliğin keyfini yaşıyor”

TEMASSIZ İŞLEM LİMİTİ KALDIRILIYOR

“Şimdi de tüketicilerin ve üye iş yerlerinin hayatını daha da  kolaylaştırmak adına, CepPOS uygulamasındaki temassız işlem limitini kaldırarak  alışveriş deneyimini yeni bir boyuta taşıyoruz. Bundan böyle tüketiciler 350 TL  üzerindeki işlemlerini de, sadece kart şifresi kullanarak CepPOS üzerinden hızlı  ve güvenli bir şekilde kolayca gerçekleştirebilecek, iş yerlerimiz yanlarında  fiziksel POS’ları olmasa dahi kartla temassız ödeme alabilecek. Garanti BBVA  müşterilerini yeniliklerle buluşturmaya, hayatlarına değer katacak yenilikçi ürün  ve hizmetler tasarlamaya devam edeceğiz”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir