İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

Belediye bünyesine KPSS şartsız daimi büro memuru alınacak!

Türkiye İŞ Kurumu (İŞKUR) üzerinden güncel personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan son iş ilanına göre Espark Eskişehir Park Bahçe Peyzaj Temizlik A.Ş. bünyesine KPSS şartsız büro memuru alınacağı duyuruldu. Yapılacak olan personel alımında adayların taşıması gereken başvuru şartları da ayrıca açıklandı. Başvurular bugün itibariyle başlamış olup, 5 Haziran tarihinde sona erecektir. İşte detaylar..

İŞKUR, iş arayan vatandaşlar için yeni personel alım ilanlarını her gün yayımlamaya devam ediyor. Yayımlanan son ilanda ESKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışacak büro memuru alınacağı ifade edildi. KPS şartsız daimi büro memuru alımı için detaylar şu şekilde açıklandı:

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru Adresi: Başvurular için esparkpeyzaj.cv@gmail.com adresine özgeçmiş gönderilmesi gerekmektedir. E-mail dışında başvuru kabul edilmeyecektir. Gönderilen özgeçmişler değerlendirildikten sonra uygun bulunan özgeçmiş sahipleri görüşmeye çağırılacaktır.

Telefon: 0222 320 17 73

E-Posta: esparkpeyzaj.cv@gmail.com

Başvuru Tarihleri: 03.06.201 – 05.06.2021

Kurum Adresi: Yenibağlar Mah. Uludağ Sok. No: 6 Halk Ekmek Fırını Üstü Tepebaşı/Eskişehir

MÜRACAAT KOŞULLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

Adli sicil kaydı olmamak ve Kamu haklarından mahrum bulunmamak

Genel Müdürlüğümüzün görev ve sorumluluk alanında bulunan hizmetlerin gerçekleştirilmesi çalışacak, Daire Başkanlığımıza bağlı Satın alma Şube Müdürlüğü ihale biriminde büro işlerinde görev yapacak, en az 4 yıllık lisans eğitimi almış, yabancı dil olarak İngilizceye hakim ve görevini yapmaya engel sağlık sorunu olmayan personel alınacaktır.

Ayrıca; görevlendirilecek personelin, 28.04.2018 tarih ve 2018/11608 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “İl Özel İdareleri, Belediyeler, Bağlı Kuruluşlar ile Bunların Üyesi Olduğu Mahalli İdari Birliklerin Personel Çalıştırmasına Dayalı Hizmetlerin Gördürülmesine İlişkin Usul ve Esaslar” Madde 4 de belirtilen nitelikleri taşımaları gerekmektedir.

Başvuruda bulunmak isteyenler için istenilen evrakın sadece “CV” olduğu açıklandı.

İLAN METNİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir