Ekonomi

Vakıfbank 750 TL’ye kadar promosyon ödemesi yapıyor! Sadece tek bir şart var!

Kamu bankalarından olan Vakıfbank tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Banka, yaptığı açıklamasında emeklilere promosyon ödemesi yapacağını duyurdu. Vakıfbank müşterisi olmayanlar için sadece tek bir şartın taşınması gerektiğini ifade eden banka, maaş miktarına göre ödemelerin 750 TL’yi bulabileceğini ifade etti.

KİMLER PROMOSYON ÖDEMESİNDEN YARARLANABİLİR?

Vakıfbank promosyon ödemesi uygulamasından yararlanmak isteyenler eğer Vakıfbank müşterisi değilse, maaşlarını bankaya taşıyarak 3 yıl boyunca taahhütte bulunmaları gerekiyor.

Aynı şekilde şu anda emekli maaşlarını Vakıfbank’tan alanlar da 3 yıl boyunca maaşını almalarını taahhüt etmeleri durumunda ödemeden yararlanabilecek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

750 TL’ye kadar promosyon ödemelerinde bulunmak isteyen kişilerin, kendilerine en yakın Vakıfbank şubelerine giderek başvuruda bulunabileceği ifade edildi. Aynı zamanda Vakıfbank Mobil uygulaması ve ATM cihazları üzerinden de başvuru yapılabilecek.

MAAŞLARA GÖRE ÖDEME YAPILACAK PROMOSYON MİKTARLARI

Vakıfbank promosyon ödemesi miktarını merak etmek edenler için promosyon ödemesi miktarı maaşlara göre şu şekilde olacak:

1.500 TL’ye kadar olan maaşlar için: 500 TL

1.500 TL – 2.500 TL’ye kadar olan maaşlar için: 625 TL

2.500 TL ve üzeri kadar olan maaşlar için: 750 TL

EMEKLİ MAAŞINI VAKIFBANK’TAN ALANLARIN AVANTAJLARI

VakıfBank ATM’lerinden günlük 2.000-TL’ye kadar ücretsiz para çekim imkanı bulunmaktadır.

Maaş hesapları kullanılarak İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık kanallarından tanımlanacak düzenli EFT/havale talimatları dahil olmak üzere, maaş tutarınız kadar yapılacak havale ve Banka normal EFT saatleri içerisinde yapılan EFT işlemlerinden masraf alınmamaktadır.

Aracınızla otoyol ve köprülerden rahatça geçebilmeniz için maaş hesabınıza bağlı HGS etiketini ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Ayrıcalıklarla dolu Bankamız kredi kartlarından kart aidatı alınmayacaktır. (Mevcut Bankamız kartlarının önceki yıla ait kart aidatları ile MilPlus Kredi Kartları ve bunlara ait Ek Kartlar hariçtir.)

Çağrı Merkezimizden, öncelikli bağlanma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir