Ekonomi

Vakıfbank müşterileri için bedava alışveriş açıklamasını duyurdu! Son tarih 30 Haziran!

Kamu bankalarından olan Vakıfbank, müşterilerini yakından ilgilendiren önemli bir açıklamayı duyurdu. Binlerce Vakıfbank müşterilerini ilgilendiren açıklamaya göre Vakıfbank bankomat kartı sahibi olan kişiler için bedava alışveriş yapabilecekleri duyuruldu. Ancak kampanyaya katılmak için bankanın belirttiği şartları sağlamak gerekiyor.

Bankomat sahibi olanlar için Vakıfbank, 1 – 30 Haziran tarihleri arasında bankomat kartı ile yapılan her 10 alışverişten 1 tanesinin bedava olacağı duyuruldu. Binlerce bankomat sahibi, Vakıfbank bedava alışveriş kampanyasına nasıl katılım sağlayacağını araştırmaya başladı. İşte detaylar..

KAMPANYANIN DETAYLARI

Vakıfbank bankomat kartı ile 1 ila 30 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacak olan 10 alışverişten bir tanesi Vakıfbank tarafından karşılanacak. Yapılan alışverişlerde alt tutar sınırının olmadığını ifade eden banka, kampanya detaylarını şu şekilde aktardı:

Aynı gün yapılan alışverişlerden en düşük tutarlı alışveriş kampanyaya dahil edilecektir. Yapılan alışverişlerde harcama alt tutar sınırı yoktur.

Farklı günlerde yapılan ilk 10 alışverişten en düşük tutarlı işlem kadar Bankomat Para kazanılacaktır.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteriye en az 20 TL; en fazla 100 TL Bankomat Para hediye edilecektir.

Kampanyaya, SMS yolu ile başarılı bir şekilde katılım sağlandığı tarihten itibaren farklı günlerde yapılacak ilk 10 alışveriş dahil edilecektir.

Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranızdan BEDAVA yazıp bir boşluk bırakarak kampanyaya katılmak istediğiniz kartınızın son 6 rakamını yazıp 5724’e SMS gönderebilirsiniz. BEDAVA kampanyasına katılım sağlanması durumunda ilgili kart otomatik olarak Bankomat Para sistemine de dahil edilmektedir.

Kampanyaya fiziki pos, internet üzerinden yapılan alışverişler ve Sanal Bankomat Kartlar dahildir.

VakıfBank Worldcard’lar, mail order, nakit çekim, iade ve iptal işlemleri, vergi, sigorta, emeklilik, yardım kurumu ve fatura ödemeleri, elektronik para transfer işlemleri, Passolig ödemesi, İninal, Multinet, Sodexo vs gibi tüm yemek kartı yüklemeleri, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanya kapsamında kazanılan Bankomat Paralar 20 Temmuz 2021 tarihinde SMS ile katılım sağlayan müşterilerimizin kullanıma açık bireysel Bankomat Kartlarına yüklenecektir.

Kampanyadan SMS ile başarılı bir şekilde katılım sağlayan ilk 125.000 müşterimiz faydalanabilecektir.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Kampanyadan sadece VakıfBank bireysel Bankomat Kart sahipleri yararlanabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir