Genel

Bakan Ziya Selçuk duyurdu! Randevular açıldı!

Gelen bir son dakika haberine göre Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Bakan Selçuk, yaptığı açıklamasında bütün öğretmen ve eğitim çalışanlarının koronavirüs aşı randevularının açıldığını duyurdu. İşte detaylar..

Salgınla mücadele kapsamında Bakan Selçuk çok önemli bir açıklama yaptı. Ülkemizde hız kesmeden devam eden aşı çalışmalarına bir yenisi daha eklendi.Bütün öğretmen ve eğitim çalışanları artık e-Nabız üzerinden aşı randevusu alabilecek.

TEŞEKKÜR EDERİM

Bakan Ziya Selçuk, konu ile ilgili sosyal medya hesabı üzerinden önemli bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada, “Tüm öğretmenlerimizin ve eğitim çalışanlarımızın aşı randevuları Sağlık Bakanlığı tarafından tanımlandı. Mesai arkadaşlarımız an itibarıyla randevularını e-Nabız’dan alabilirler. Eğitim ailemiz adına tüm sağlık camiamıza teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

813 BİN ÖĞRETMEN AŞILANMIŞTI

Bakan Selçuk, geçtiğimiz günlerde ortalama 813 bin öğretmenin aşılandığını duyurmuştu. Aşılama çalışmaları ülkemize gele aşılarla birlikte hız kesmeden devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir