Bilim, TeknolojiEkonomi

Akbank aracılığı ile 9 GB internet kazanın! Kampanya 31 Temmuz’a kadar geçerli!

Akbank, müşterileri için yeni bir kampanyayı duyurdu. Resmi web sayfası üzerinden yapılan açıklamada faturasız Türk Telekom hat sahibi Selfy üyeleri 1 Haziran ile 31 Temmuz tarihleri arasında Akbank Mobil, Akbank ATM ya da Akbank İnternet üzerinden tek seferde en az 50 TL yükleme yapmaları halinde 9 GB’ye kadar bedava internet kazanabiliyor.

Kazanan kullanıcılar 2 hafta boyunca yurt içerisinde 6 GB, 60 TL ve üzeri yüklemelerde ise 2 hfta boyunca yurt içerisinde geçerli 9 GB mobil internet paketi kullanmaya hak kazanabilecekler. Kampanyanın detayları haberimizde..

9 GB İNTERNET KAZANMAK İÇİN KAMPANYA KOŞULLARI

9 GB internet kazanmak isteyenler için kampanya koşulları şu şekilde aktarıldı:

Kampanya 1 Haziran- 31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan sadece 7-25 yaş arası faturasız hat sahibi/kullanıcısı Türk Telekom Selfy üyeleri yararlanabilecektir. Hattın kullanıcısı eğer Selfy üyesi değilse Selfy kulübüne kayıt yaparak kampanyadan faydalanabilir. Türk Telekom Selfy üyesi olmak için TC Kimlik No yazılarak 4545’e SMS gönderilebilir.

Kampanyadan faydalanabilmek için TL yükleme yapmadan önce kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir. Abone, “SELFY AKBANK” yazarak 4545’e gönderebilir ve kampanyaya kayıt olabilir.

Kampanyadan Faturasız Ofis, BİMcell , POCELL, Pttcell , Teknosa Mobil, Vestelcell , Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobil Wifi haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel ön ödemeli müşteriler yararlanabilir.

Kampanyaya kayıt olan aboneler, kayıt olduktan sonra kampanya geçerlilik süresi içerisinde tek seferde yaptığı her 50 TL ve üstü yüklemede 2 hafta boyunca yurt içinde geçerli 6 GB, her 60 TL ve üstü yüklemede ise 2 hafta boyunca yurt içinde geçerli 9 GB cepten internet kazanacaklardır.

Kampanya kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi içerisinde kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan haklar devretmeyip, silinecektir.

Hediyeye hak kazanan müşterilerimizin mobil internet paketi yüklemesi Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından yapılacaktır.

Kampanya kapsamında sunulan veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu data hakkı KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.

Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.

Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak ve danışmak için Türk Telekom web sitesi ziyaret edilebilir,  444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçilebilir.

DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir