İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

Haziran ayı hastane personel alım ilanları yayımlandı! Başvurular alınıyor!

İŞKUR üzerinden haziran ayı iş ilanları güncellenmeye devam ediyor. Yayımlanan son ilanlara göre çeşitli iller üzerinden Hasta Kabul Kayıt Görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvuruda bulunmak isteyen adayların taşıması gereken şartlar ve detaylar ayrıca ifade edildi. Hasta kabul kayıt görevlisi alımları ile ilgili merak edilen tüm detaylar şu şekilde açıklandı..

Hastane ve çeşitli sağlık kurumlarında çalışmak isteyenlere güzel haber verildi. İŞKUR üzerinden KPSS şartsız özel sektöre hasta kabul kayıt görevlisi alınacağı ifade edildi. Başvuru şartları ilanların yayımlandığı tarihe göre değişkenlik gösterebiliyor.

ÇEŞİTLİ İLLERE ALIM VAR

Yapılacak olan personel alımında hem hastanelere, hem diş sağlığı merkezlerine hem de tıp merkezlerine alımlar yapılacak. Hasta kabul kayıt görevlisi alımları Haziran ayı için Şırnak, Yalova, Bursa, Konya ve İstanbul illeri için yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

En az ilköğretim mezunu olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

HASTA KABUL KAYIT GÖREVLİSİ İLANLARI İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir