Ekonomi

Vakıfbank’tan ihtiyacı olanlar için 5 bin TL’ye kadar yüzde 0 faizli kredi kampanyası!

Kamu bankalarından olan Vakıfbank, müşterilerin ihtiyacını karşılamak adına yeni bir kampanyaya imza attı. Bankanın resmi web sayfasından alınan bilgiye göre n11.com’dan alışveriş yapaaklar ve ihtiyacı olan vatandaşlar için 5 bin tL’ye kadar yüzde 0 faizli kredi kampanyasının başladığı duyuruldu.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Vakıfbank müşterisi olması gerektiği ifade edilirken, yüzde 0 faizli kredi kampanyasının 5 bin TL’ye kadar 3 ay vadeli sınırlı ihtiyaç kredisi için geçerli olduğu ifade edildi. İşte detaylar..

TÜRKİYE’DE BİR İLK

Vakıfbank, kredi kampanyasının detaylarını “Türkiye’de bir ilk” adı altında duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“N11.com’da anında dijital kredi ile ödeme yapabilmek için Vakıfbank müşterisi olmanız gerekmektedir. %0 faiz kampanyası 5.000 TL’ye kadar 3 ay vadeli sadece sınırlı sayıda ihtiyaç kredisi için geçerlidir. Dijital kredinizi ihtiyaç kredisi veya taksitli ek hesap olarak da kullanabilirsiniz”

VAKIFBANK’TAN ANINDA HAZIR DİJİTAL KREDİ

Banka açıklamasının devamında şu ifadeleri kullandı:

“İhtiyaçlarınızı ertelemeyin, n11.com’da alışveriş anında VakıfBank’tan alabileceğiniz dijital krediniz hazır!

Artık n11.com’dan yapacağınız alışverişlerinizi ödeme sayfasından ayrılmadan, dakikalar içerisinde ister VakıfBank Anında Dijital KRedi ile isterseniz de Vakıfbank Anında Dijital Taksitli Ek Hesap ile ödeyebilirsiniz. Online alışverişte bir ilk olan anında dijital krediniz Mastercard’dan Masterpass altyapısı ile!

VakıfBank daima seninle!”

DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir