Ekonomi

ING Bank yüzde 0 faizli kredi veriyor! Detaylar açıklandı!

ING Bank tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Banka yüzde 0 faizli kredi vereceğini duyurmasından sonra ING Bank yüzde 0 faizli kredi detayları neler? araştırması hız kazandı. Banka yaptığı açıklamasında kampanyadan henüz ING’li olmayan kişilerin ING’li olduktan sonra yararlanabilecekleri ifade edildi.

Örnek ödeme tablosunu da yayımlayan banka, 5 bin TL’ye kadar geçerli olan kredi uygulamasında 12 ay vade için aylık 416,66 TL faiz oranının olduğunu ve kredi tahsis ücreti olarak 25 TL fiyatlandırmanın olduğunu ifade etti. İşte örnek kredi maliyet tablosu şu şekilde:

SINIRLI SAYIDA GEÇERLİ

Banka, yeni müşterileri için kredi kampanyasının geçerli olduğunu duyurarak, “Sınırlı sayıdaki yeni müşterilerimiz için geçerli olan bu kampanya ile müşterilerimiz, 5.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerini Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanarak %0 faiz fırsatından yararlanıyor” ifadesini kullandı.

YÜZDE 0 FAİZLİ KREDİ DETAYLARI

Bakan yaptığı 0 faizli kredi açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

%0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından, henüz ING’li olmayan müşteriler, yeni müşteri olarak dijital kanallar yoluyla krediye başvurmaları halinde yararlanabilir.

%0 faizli kredi kampanyası dijital kanallardan başvurusu yapılacak 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanımlarında, sadece 12 ay vadede ve Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanılan kredilerde geçerli olur.

Dosya masrafı kredi tutarının binde beşi kadar alınır.

%0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyası belirtilen koşullarda başvuru yapan ilk 5.000 müşteri ile sınırlıdır.

Daha önce ING’li olan müşteriler bu kampanyadan yararlanamaz.

ING kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir