Ekonomi

Tüm borçların kapatmak isteyenlere QNB Finansbank uygun faizle borç transfer kredisi veriyor!

Vatandaşlar hayatlarını devam ettirmek amacıyla maddi durumlarının yetmediği yerlerde bankaların verdiği kredi paketlerini kullanıyor. Ancak çok sayıda farklı bankalardan kullanılan krediler bir süre sonra işleri içinden çıkılmaz bir hale sürüklüyor. Bunun bilincinde olan QNB Finansbank tüm borçlarını kapatmak isteyenlere güzel haberi duyurdu.

QNB Finansbank, yaptığı açıklamasında uygun faiz ile borçlarını kapatmak isteyenlere borç transfer kredisi verdiğini duyurdu. Geri ödemelerin esnek bir şekilde yapıldığı ve uygun faiz oranlarının sunulduğu borç transfer kredisi hakkında merak edilen detaylar haberimizde..

UYGUN FAİZ ORANLARIYLA

Konuyla ilgili resmi web sayfası üzerinden açıklama yapan banka, “Tüm borçlarınızı bankamızdan kullanacağınız ihtiyaç kredisi ile kapatabilir, geri ödemelerinizi esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla gerçekleştirebilirsiniz” ifadesini kullandı.

ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Aylık yüzde 1,39 faiz oranı ile 15 bin TL’lik destek alındığında 36 ay vade için aylık taksit tutarının 557,58 TL olduğu ifade edildi. İşte örnek ödeme tablosu:

BORÇ TRANSFER KREDİSİ HAKKINDA

Borç transfer kredisi hakkında merak edilenlerle ilgili açıklamada bulunan QNB Finansbank açıklaması şu şekilde:

Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı Borç Transferi Kredisi ile bankamıza transfer edebilirsiniz.

Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi borcunun tamamı transfer edilirken, kredi kartı borçları için kısmi ödeme yapılabilir. Şube ekranında görünen tutarın altındaki miktarlar için transfer yapılamamaktadır.

Diğer bankalara yapılacak EFT işlemleri, sonraki iş gününde karşı bankaya ulaşmaktadır.

Kredi kartı borçları için yapılacak transferlerde ek bir işlem yapılmasına gerek yoktur ancak kredi borçları için yapılacak transferlerde müşterinin mutlaka diğer bankayla iletişime geçmesi ve bilgilendirme yapması gerekmektedir.

Konut Kredisi, Ek Hesap ve QNB Finansbank’taki borçlarınız Borç Transferi Kredisi kapsamında değerlendirilememektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Ön başvurunuzu, TC kimlik numaranızı 5030’a SMS olarak göndererek veya QNB Finansbank Şubelerini ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.

Ön başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, dilediğiniz QNB Finansbank Şubesi’nden Borç Transferi Kredisi için kesin başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir