Kültür-sanat

Masumlar Apartmanı İnci öldü! Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı dizisinden ayrıldı! Twitter’dan açıklama yaptı!

TRT1 ekranlarına bu dönem damga vuran dizilerden biri olan Masumlar Apartmanı, 8 haziran Salı akşamı sezon finali bölümü ile ekranlara geldi. Ancak dizinin son sahnesinde hiç kimsenin beklemediği bir olay meydana geldi. Dizinin başrollerinden olan ve İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah diziden ayrıldı. Bunun üzerine güzel oyuncu Twitter üzerinden açıklama yaptı. Peki, Farah Zeynep Abdullah Masumlar Apartmanı dizisinden neden ayrıldı?

Masumlar Apartmanı sezon finali sahnesi herkesi derinden etkiledi. Hamile olduğu ortaya çıkan İnci, ayrıldığı Han’a Safiye ile konuştuktan sonra yeniden dönmeye karar verdi. Ancak İnci’nin arabası bir kamyon ile çarpışarak korkunç bir kaza meydana geldi.

AÇIKLAMA YAPTI

İnci’ye yetişmeye çalışan Han, İnci’yi aracın içerisinde ağır yaralı olarak buldu. İnci’yi kollarındayken kaybeden Han’ın ise son sahnede akıl hastanesine yatırıldığı görüldü. Konuya ilişkin Masumlar Apartmanı oyuncusu Abdullah açıklama yaptı.

İNCİ’NİN YOLCULUĞU BİTTİ

Masumlar Apartmanı İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah, dün akşam Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Şunu bilmenizi isterim abuk subuk şunu dedi bunu dedi diye yazılan ve benim ağzımdan duymadığınız hiçbir cümle gerçek değil. İnci’nin yolculuğu burada bitti, her zaman kalbimde ayrı bir yeri olacak. Müthiş bir ekiple, çok değerli bir yolculuktu.

Masumlar bitene kadar kalbim hep ekibimle kalacak. İyi ki beraberdik, büyük bir adanmışlık ve sevgiyle bir sezon geçirdik. Canım Masumlar Apartmanı, Canım İnci..”

MASUMLAR APARTMANI İÇİN TWİTTER’DA ATILAN TWEET’LERDEN BAZILARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir