Kültür-sanat

Camdaki Kız sezon finali fragmanında Şoför Hayri sürprizi! Camdaki Kız Hayri kim?

Camdaki Kız bu sezon Kanal D ekranlarına damga vuran diziler arasında yerini aldı. Hem konusu hem de oyuncuları ile dikkat çeken Camdaki Kız sezon finali yapmaya hazırlanıyor. 10 Haziran Perşembe günü sezon finali yapacak olan Camdaki Kız fragmanında Şoför Hayri sürprizinin ortaya çıkması izleyenlerin kafasını karıştırdı.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından esinlenerek, ekranlara taşınan Camdaki Kız, yayınlandığı ilk günden itibaren sosyal medya kullanıcılarının dilinden düşmüyor. Her bölümün farklı bir heyecanı olduğunu söyleyen izleyenler, sezon finalinde ortaya çıkan Hayri kim? sorusuna cevap arıyor. İşte Camdaki Kız Hayri kim? sorusunun cevabı..

CAMDAKİ KIZ HAYRİ KİM?

Camdaki Kız Hayri karakteri diziye sonradan dahil olacak. Nalan, Sedat’ın kendisine olan ilgisiz tavırlarından sonra ağır bir depresyona girecek. Bunun üzerine, izleyenlerin beklediği Hayri karakteri diziye dahil olacak.

Camdaki Kız Hayri karakterinin henüz kim tarafından canlandırılacağı açıklanmadı. Bu da dizinin ancak yeni sezonda Hayri’nin kim tarafından canlandırılacağının belli olacağını gösteriyor.

CAMDAKİ KIZ HAYRİ KİTAPTA NASIL BİR KARAKTER?

Kitaptan esinlenerek ekranlara taşınan Camdaki Kız’da Nalan ve Sedat evlendikten sonra Nalan, Sedat’ın ilgisiz tavırlarından dolayı ağır bir depresyona girmektedir. Sedat’ın babası Rafet Bey ise, gelini Nalan’a bir şoför tahsis eder. Nalan’ın yanında çalışması için işe alına Şoför Hayri, kitapta son derece kaba ve eğitimsiz bir karakterdir.

Egosu sebebiyle, zengin kadınları etkileyerek, kendi egosunu tatmin etmeye çalışan Şoför Hayri, ilk başta Nalan’a yardım ediyor gibi gözükse de büyük sorunlara neden olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir