Ekonomi

Belirtilen şartı taşıyanlara Denizbank’tan bin TL nakit hediye! Başvurular E-Devlet üzerinden!

Yapı Kredi, emekliler için yeni bir kampanyayı duyurdu. Bankalar son dönemlerde emeklileri kendi bankalarına çekebilmek için resmen kampanya yarışına girmeye başladı. Son olarak açıklanan kampanya Denizbank’a ait. Banka emekli maaşını Denizbank’tan alan emekliler, bankada 3 yıl kalma sözü vermeleri durumunda bin TL’ye varan nakit hediye verdiğini duyurdu.

Denizbank emekli promosyon ödemesi için başvuruların e-Devlet’ten de alınabileceği ifade edildi. Banka bin TL’ye kadar olan ödemelerin, kişilerin maaşlarına göre değişkenlik gösterdiğinin de altını çizdi. Banka tarafından yapılan yazılı açıklama ve detaylar haberimizde..

Denizbank emekliler için yeni bir kampanya yaptığı duyurdu. Buna göre:

Aylık 1.500 TL altında maaş alan emekliler: 675 TL

Aylık 1.500 TL ve 2.500 TL arasında maaş alan emeklilere 850 TL

2.500 TL ve üzeri maaş alanlara 1.000 TL karşılıksız geri ödeme yapılacak.

KAMPANYA DETAYLARI

Denizbank emekliler için kampanya promosyon ödemesi hakkında şu ifadeleri kullandı:

Promosyon bedeli peşin olarak hesabınıza yatırılacaktır.

Kampanya 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir. DenizBank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alan emeklilerimize, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanacaktır.

18 yaş altında emekli maaşı alan müşterilerimiz;

Anne veya babasının velayetinde bulunmayanlara promosyon ödenecektir.

Anne veya babasının velayeti altında bulunanlara ise kendi gelir/aylık tutarı ile Banka aracılığıyla gelir/aylık alan anne veya babasının gelir/aylıkları tutarı toplamını esas alarak velisine promosyon ödemesi yapılacaktır.

Emekli maaşınızı şubelerimize gelmenize gerek kalmadan Mobil Bankacılık uygulamamızdan veya e-devlet üzerinden bankamıza aktarabilir, 1,000 TL’ye varan promosyon fırsatından faydalanmak için 0850 222 0 800 iletişim merkezimizi arayıp maaşınızı 3 yıl süre ile bankamızdan alma sözü vererek promosyon kampanyasına dahil olabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir