Ekonomi

ING Bank faizsiz ihtiyaç kredisi müjdesi verdi! Başvurular internetten!

Son dönemlerde vatandaşlar kredi çekmek için bankaların sunduğu düşük faizli kredi kampanyalarını araştırıyor. Bu kapsamda ING Bank faizsiz ihtiyaç kredisi müjdesi verdiğini duyurdu. Başvuruların internet üzerinden dijital kanallarla alınacağını açıklayan banka, 5 bin TL’ye kadar faizsiz kredi vereceğini duyurdu.

Faizsiz kredi kampanyasından yararlanmak isteyenlerin elini çabuk tutması gerekiyor. 5 bin TL’ye kadar verilecek olan faizsiz kredi, sadece bankanın yeni müşterisi olan ilk 5 bin kişi için geçerli olacak. Başvurular internet üzerinden online alınacak. İşte merak edilen tüm detaylar..

YENİ ING’LI OLANLARA FAİZSİZ KREDİ

Faizsiz kredi kampanyası ile ilgili ING Bank tüm detayları açıkladı. Banka yeni müşteri çekebilecek adına yeni ING’lı olanlara 5 bin TL’ye kadar faizsiz kredi fırsatı sunduğunu duyurdu.

SALGIN DÖNEMİNDE MÜŞTERİLERİMİZİN YANINDA OLMAYI AMAÇLADIK

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı yaptığı açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“ING olarak müşterilerimizin hayatında bankacılığın yerini en aza indirerek onları önceliklerine odaklanıp istedikleri hayatı yaşamaları için cesaretlendiriyoruz. Müşterilerimize her zaman, her yerden, kolay, akıllı ve kişisel bir deneyim yaşatarak zahmetsiz bir bankacılık hizmeti sunmanın yanı sıra ekonomik olarak onları desteklemeyi önemsiyoruz. Bu kapsamda ING ailesine katılacak yeni müşterilerimize yönelik geliştirdiğimiz avantajlı ihtiyaç kredi kampanyamız ile salgın döneminde nakit ihtiyacı olan müşterilerimizin yanlarında olmayı amaçladık.

SON TARİH 14 HAZİRAN

Faizsiz kredi avantajından yararlanmak isteyenler için uygulamanın 7 – 14 Haziran tarihleri arasında geçerli olacağı ve sadece ilk 5 bin kişinin bu uygulamadan yararlanabileceği duyuruldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir