Kültür-sanat

Perşembe akşamı ekranlara gelen popüler dizi final kararı aldı!

Son dönemlerde reytinglerde başarılı olamayan diziler final kararı almaya başladı. Final kararı alan dizilerden biri de Star TV’de bu sezon yayınlanmaya başlayan Akrep dizisi oldu. Final kararı alan Akrep dizisi yayın gününü değiştirmesine rağmen reyting kurbanı oldu.

Son dönemlerde reytinglerde ilk 10 program arasına giremeyen dizi, önümüzdeki hafta final bölümü ile ekranlara gelecek. Başrollerini Demet Akbağ ve Evrim Alasya’nın paylaştığı Akrep dizisi bu kararı ile izleyicisini üzdü.

FİNAL KARARI ALINDI

STAR TV ekranlarında bir süredir izleyicilerle buluşan Akrep dizisi final kararı aldı. İstediği sonuçlara ulaşamayan dizi, final kararı aldı. Dizinin final bölümü önümüzdeki hafta Perşembe günü yayınlandı.

26.BÖLÜM İLE FİNAL YAPACAK

Akrep dizisinde başrollerini Demet Akbağ, Evrim Alasya, Yusuf Çim ve Beril Pozam paylaşıyordu. Dizi son olarak 17 Haziran Perşembe akşamı ekrana geleceği 26. bölüm ile final yapma kararı aldı.

REYTİNGLERDE DÜŞÜŞ YAŞADI

Usta oyuncu uzun bir süre sonra Akrep dizisi ile ekranlara dönmüştü. Dizi 11 Aralık 2020 tarihinde ekranlarla buluşmuştu. Cuma akşamları ekranlara gelen dizisi Perşembe günü yayınlanmaya başlamıştı.

Yayın günü değişen dizi istediği başarıyı elde edemeyince haftaya final yapma kararı aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir