Genel

MSB kahreden haberi duyurdu! Şehidimiz var!

Gelen bir son dakika haberine göre Milli Savunma Bakanlığı kahreden haberi duyurdu. Alınan son bilgiye göre Nusaybin’de meydana gelen silah kazası sonucunda bir askerimiz yararlanarak hastaneye kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan asker, şehit oldu.

MSB, konu ile ilgili acı haberi sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Twitter üzerinden yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

” Nusaybin’de 10 Haziran’da silah kazası sonucu bir kahraman silah arkadaşımız yaralanmış, derhal hastaneye sevk edilmiş ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.

“Nusaybin’de 10 Haziran’da silah kazası sonucu bir kahraman silah arkadaşımız yaralanmış, derhal hastaneye sevk edilmiş ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz”

BAKAN AKAR’DAN MESAJ

Şehit Piyade Er Rıdvan Sağdıç için Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da bir mesaj yayımladı. Bakan Akar, başsağlığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Kahraman silah arkadaşımız, 10 Haziran 2021 tarihinde şehit olmuştur. Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah’tan rahmet; kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir