Ekonomi

Bankalardan ihtiyaç kredisi çekecekler dikkat! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası, Akbank..

Vatandaşlar, pandeminin ekonomik açıdan olumsuz etkisinden en az etkilenmek için bankaların sunduğu ihtiyaç kredilerinden yararlanıyor. Bu süreç içerisinde de internet üzerinden en çok araştırılan konuların başında ihtiyaç kredisi faiz oranları ne oldu? sorusu geliyor. Çekilen ana paranın geri ödenmesini belirleyen kredi faiz oranları bankalar tarafından belirli sürelerde değiştirilebiliyor. Peki, 11 Haziran ihtiyaç kredisi faiz oranları ne durumda? İşte detaylar..

İhtiyaç kredileri ile pek çok nakit ihtiyacını anında giderebilen müşteriler, piyasadaki tüm bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları araştırmasını yapmaktan da geri kalmıyor. Bazı bankalar sundukları faiz oranları ile yüksek olarak değerlendirilirken, sundukları kampanyalar ile vatandaşlar cezbediyor.

GÜNCEL FAİZ ORANLARI

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, kredi çekmeden önce bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranlarını yakından inceliyor, bütçesine en uygun ve avantajlı olarak düşündüğü bankanın kredisini kullanıyor. İşte son dönemlerde en çok tercih edilen bankaların kredi faiz oranları..

Yapı Kredi: % 2,42

DenizBank: % 2,23

Aktif Bank: %1,90

Akbank: % 1,89

Garanti BBVA: % 1,79

İş Bankası: % 1,65

Halkbank: % 1,61

ING: % 1,54

Ziraat Bankası: % 1,51

CEPTETEB: % 1,45

QNB Finansbank:  %1,39

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir