GündemSağlık

Bakan Koca SGK’lı çalışanlar için duyurmuştu! E-nabız aşı randevusu açıldı!

Dün akşam Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Bakan Koca, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında SGK’ya kayıtlı bütün çalışanların artık bugünden itibaren e-nabız aşı randevusu alabileceklerini duyurdu. Bakan Koca’nın açıklaması ve e-nabız aşı randevu ekranı haberimizde..

Türkiye, koronavirüs mücadele kapsamında aşılama çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Öyle ki dün Bakan Koca’nın yaptığı bir açıklama ile aşılamada yeni grubun müjdesini verdi. Buna göre işçi ve memurların tamamında aşı randevuları açıldı.

İLK İŞİNİZ AŞI RANDEVUSU ALMAK OLSUN

Bakan Koca dün yaptığı açıklamasında, “İşçi ve memurların tamamı için yarın yeni bir gün başlıyor. SGK’ya kayıtlı tüm çalışanlar… Yarın ilk işimiz aşı randevusu almak olsun!” ifadelerini kullandı.

HANGİ MESLEK GRUPLARI AŞILAMAYA DAHİL EDİLDİ?

Yapılan bu açıklamada sonra Bakan Koca’nın aşılama için son duyurduğu meslek grupları araştırılmaya başlandı. Bakan Koca, kargo çalışanları, kuryeler, şehir içi ve şehirler arası ulaşım faaliyetlerinde çalışanlar ile taksi ve dolmuş esnafı, gıda üretim ve dağıtım sektörü ile kafe, lokanta ve restoran çalışanları, berber ve kuaförler, avukatlar, müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekipleri, öğretim üyeleri ve üniversite personelleri ve öğretmenlerin de artık aşı programında olduğunu açıklamıştı.

E NABIZ AŞI RANDEVUSU ALMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir