Ekonomi

Akbank müşterileri için yeni kampanyayı duyurdu! 900 TL verilecek!

Akbank, müşterilerini memnun etmek adına yeni bir kampanyaya geçiş yaptığını duyurdu. İlk kez Akbanklı olanlara 1 Mayıs 2021 – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında yapacakları her internet alışverişlerinde yüzde 2, aylık 75 TL’ye kadar toplam da 900 TL Chip Para verileceği duyuruldu. Peki, kampanya şartları neler?

Bankalar son dönemlerde müşterileri ağını genişletmek ve mevcut müşterilerinin takdirini kazanmak amacıyla yeni kampanyalarını duyuruyor. Bu duyuruyu yapan bankalardan biri de Akbank oldu. Banka tarafından yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

“Akbank Mobil kanalından ilk kez Akbanklı olanlara özel, dijital kullanım özellikli Akbank Kart’ınız ile 30 Nisan 2022’ye kadar yapacağınız her internet alışverişinize %2, aylık 75 TL’ye, toplam 900 TL’ye varan chip-para hediye”

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanyanın 1 Mayıs 2021 – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında yeni Akbanklılar için geçerli olduğunu duyuran banka, katılmak isteyen müşterileri için kampanya detaylarını şu şekilde aktardı:

“Kampanyadan 1 – 27 Mayıs 2021 tarihleri arasında ilk kez Akbank Mobil kanalından Akbank müşterisi olmuş ve müşteri edinim süreci içerisinde dijital kullanım özellikli Akbank Kart başvurusu yapmış, dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık banka kartı sahibi müşteriler yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.

Kampanya kapsamında ilgili koşulları sağlayan müşterilerin dijital kullanım özellikli bireysel asıl açık Akbank Kart’ı ile yapacakları her internet alışverişine %2, aylık 75 TL’ye, toplam 900 TL’ye varan chip-para hediye edilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında bir takvim ayı içerisinde en fazla 75 TL, toplam 900 TL’ye varan chip-para kazanabilecektir.

Axess, Wings, Free, Neo, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahil değildir.

ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.

Hak edilen chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir.

Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.

İptal ve iade işlemlerinde kazanılan ödül tutarı geri alınacaktır.

Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir