İş İlanlarıİşkur İş İlanlarıKpss'siz Personel Alım İlanlarıPersonel Alımı

ETİ Maden İşletmeleri İŞKUR üzerinden sürekli işçi alımı yapıyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yeni işçi alımı yapılıyor. ETİ Maden İşletmeleri’ne İŞKUR aracılığı ile sürekli işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Meslek lisesi mezunları arasından yapılacak olan işçi alımı için başvuruların 21 Haziran tarihinde başlayacağı açıklandı.

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü yayımladığı resmi duyurusunda Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü’nde çalıştırılmak üzere 32, Kırka Bor İşletme Müdürlüğü’nde çalıştırılmak üzere 35 olmak üzere toplam da 67 kadrolu işçi alımı yapılacak. Başvurular 21 Haziran tarihinde başlayacak. ETİ Maden İşletmeleri için yapılacak olan personel alım detayları haberimizde..

67 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI YAPILACAK

Konu ile ilgili yayımlanan resmi duyuruda şu ifadeler kullanıldı:

“Teşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 32 ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 35 olmak üzere toplam 67 sürekli işçi için ilgili mercilerden gerekli izinler alınmıştır. Aşağıdaki tabloda belirtilen 67 sürekli işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğüne işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 21.06.2021 tarihinde yayımlanması istenilmiştir. Söz konusu 67 sürekli işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 21.06.2021 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir