Kültür-sanat

Oktay Kaynarca’dan EDHO’ya veda mesajı! Oktay Kaynarca Hızır Çakırbeyli diziden ayrılıyor mu?

ATV’nin Salı günleri yayınlanan ve yayınladığı gün reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dün akşam sezon finali yaptı. Ancak EDHO sezon finali sonrasında dizinin başrolü olan Oktay Kaynarca sosyal medya üzerinden veda mesajı paylaştı. Bunun üzerine izleyenler Hızır Çakırbeyli Oktay Kaynarca diziden ayrılıyor mu? sorusuna cevap aramaya başladı.

EDHO’da Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veren Oktay Kaynarca dün akşam ekibi ve set arkadaşlarıyla birlikte toplu bir fotoğraf paylaşarak, herkesin aklını karıştıran bir veda mesajı yayımladı.

SEZON FİNALİ YAPTI

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Pelin Akil gibi isimlerin olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi 15 Haziran Salı günü yayınlanan 199. bölüm ile ekranlara ara verdi.

VEDA MESAJI PAYLAŞTI

Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, Instagram hesabı üzerinden şu veda mesajını paylaştı:

“199 Bölüm çekmişiz … Tam altı yıl. Neler yaşamışız hep beraber, dünyaya gelenler, aramızdan ayrılanlar,acılar sevinçler,dostluklar. En önemlisi milyonların evlerine misafir olmuşuz sorgusuz sualsiz, ailelerinden biri rahatlığıyla.. Gerçekten çok azim ve inanç isteyen bir özveriyle her hafta yüzümüzün akıyla çıkmamıza sebep değerli çalışma arkadaşlarım, emeklerinize sağlık .. Görüşmek üzere…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir